У Вознесенську поліцейські проводять профілактичні бесіди з населенням

Категорія: Вознесенск | 13-12-2023

Поліцейський офіцер Вознесенської громади Віктор Лященко спільно з дільничними офіцерами поліції Вознесенського райуправління підвищували обізнаність громадян із питань протидії усім формам насильства та до яких установ можна звернутись по допомогу.

Спілкуючись з людьми, правоохоронці наголосили, що у разі будь-яких проявів насильства, потрібно відразу звертатися за допомогою до поліції. Це стосується не тільки жертв насилля, а й всіх громадян, які стали свідками таких фактів або знають про цю проблему в тій чи іншій родині.


Також поліцейські наголосили, що за вчинення домашнього насильства відносно правопорушника передбачена адміністративна відповідальність, кривдник перебуває на обліку, а якщо продовжує систематично знущатись зі своїх близьких, притягується до кримінальної відповідальності та отримує більш суворе покарання.

Мешканцям громади поліцейські роздали тематичні листівки з інформацією та контактними телефонами служб, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.


Шановні громадяни! Якщо ви зіштовхнулися із домашнім насильством у будь-яких його проявах- зверніться за безкоштовними номерами телефонів:

-поліція - 102;

-«гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

-Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

-Безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

-Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111.

☝-Можна також звернутись на чат-бот у Telegram - @Police_helpbot.

Вознесенське районне управління поліції