Попередження проявів насильства та правила пожежної безпеки - у Вознесенській громаді шериф поліції разом із рятувальниками провели профілактичні бесіди з населенням

Категорія: Вознесенск | 10-02-2024

Людей похилого віку, багатодітні сім’ї та родину, яка опинились в складних життєвих обставинах, поліцейський офіцер Вознесенської громади Віктор Лященко разом з рятувальниками відвідали першими.

Поліцейський оглянув умови проживання та виховання дітей. Провів з батьками профілактичні бесіди щодо належного виконання ними своїх обов’язків, виховання дітей та не допускання фактів домашнього насильства. Шериф поліції закликав дорослих, щоб вони якомога більше приділяли уваги дітям, слідкували за їхнім дозвіллям та колом спілкування. Поліцейський постійно підтримує звʼязок із такими родинами та за першої ж можливості допомагає вирішити їхні соціально-побутові проблеми.

У свою чергу, рятувальники нагадали місцевим мешканцям про найбільш розповсюджені причини пожеж в оселях під час опалювального періоду та правила безпечного користування газовим, пічним опаленням та електропобутовими приладами.

Правоохоронці й надалі проводитимуть такі заходи, аби бути впевненими, що мешканці громади, живуть в безпечних умовах.

Вознесенське районне управління поліції