У Вознесенську ювенали поліції разом зі службою у справах дітей провели профілактичні бесіди з учнями коледжу

Категорія: Вознесенск | 14-05-2024

Про кримінальну і адміністративну відповідальність неповнолітніх, булінг та інші негативні явища в підлітковому середовищі розповідали учням 1 курсу Вознесенського фахового коледжу інспектор ювенальної превенції Вознесенського райуправління поліції та представник служби у справах дітей Вознесенської міської ради.

Ювенал нагадав дітям їхні права та обов’язки, які закріплені нормами чинного законодавства. Особливу увагу приділили темам адміністративної і кримінальної відповідальності неповнолітніх та нагадали дітям про те, з якого віку для них настає відповідальність. Зокрема, інспектор акцентував увагу на неприпустимості дискримінації, булінгу, залякування і будь-якого цькування дітей. Поліцейський закликав учнів не замовчувати такі випадки, а відразу повідомляти батьків, викладачів чи поліцію.

Також всі разом пригадали правила дорожнього руху та про необхідність носити світловідбиваючі елементи, аби в темний час доби бути більш помітними для інших учасників дорожнього руху.

Головною метою таких заходів є попередження насильства та жорстокого поводження із дітьми та підлітками в сімʼях і в освітньому середовищі, а також підвищення правової культури серед неповнолітніх.

Вознесенське районне управління поліції