У Вознесенську через загоряння сухостою ледь не спалахнула вся вулиця

Категорія: Вознесенск | 03-07-2024

Вчора надвечір у м. Вознесенську сталась масштабна пожежа сухостою, яка ледь не призвела до знищення великої кількості житлових будинків на цій та сусідніх вулицях.

Вогонь швидко перекинувся на господарчу споруду, розташовану на сусідньому подвір'ї. Далі події розвивались із неймовірною швидкістю та полум'я просто перекидалось по деревах на території інших домоволодінь вздовж вулиці. Через поривчастий вітер та посушливу погоду вогонь в момент охоплював сухостій, “перестрибуючи” із двора в двір.

Загалом в результаті пожежі вогонь вщент знищив одну господарчу споруду, пошкодив — житловий будинок, ще одну господарчу споруду та літню кухню. Вогнеборцям, які понад 5 годин намагались зупинити пожежу, вдалось врятувати 5 житлових будинків та 3 господарчі споруди. Але наслідки могли бути ще більш масштабними, адже вогнем було охоплено одразу вісім приватних домоволодінь.

Люди, схаменіться! Якщо вам не шкода свого життя та майна, подумайте про те, що через необачні дії можуть страждати інші! Будьте пильними! Не порушуйте правил пожежної безпеки!

Загалом на ліквідацію даної пожежі залучались: від ДСНС — 22 вогнеборці, 3 спецавтомобілі, відділення місцевої пожежної охорони “Олександрівка”, техніка та особовий склад філії Вознесенське ЛГ ДП “Ліси України”, КП “Водопостачання» м. Вознесенська, приватної компанії по ремонту доріг, аварійні бригади електриків та газовиків, бригада швидкої медичної допомоги.