У Вознесенській громаді шериф поліції навчав громадян протидіяти домашньому насильству

Категорія: Вознесенск | 22-08-2024

Досить часто особи, які постраждали від домашнього насильства, не знають куди можна звернутися за допомогою, і тому замовчують такі випадки, тим самим ще більше погіршують ситуацію. Саме тому поліцейський офіцер громади Віктор Лященко нагадав мешканцям сіл Ракове та Новогригорівки як протидіяти всім видам домашнього насильства.

Поліцейський зазначив, що першим кроком до припинення протиправних дій кривдників є розголос цієї проблеми якомога більшому колу знайомих та відповідним службам реагування.

Також шериф поліції роздавав населенню буклети, у яких міститься детальне роз’яснення дій у разі вчинення домашнього насильства та до яких органів і установ можна звернутися по допомогу.

Акцентував увагу на тому, що замовчування проблеми вчинення будь-якого з видів насилля - психологічного, фізичного, економічного чи сексуального, та безкарність за його вчинення, може призвести до непоправних трагедій.

Шановні громадяни! Правоохоронці звертаються до вас із проханням не замовчувати факти жорстокого поводження у родинах, а вчасно звертатися за допомогою, особливо, якщо очевидцями чи учасниками таких явищ є діти, особи старшого віку чи громадяни з інвалідністю.

Якщо ви стали жертвою або очевидцем насильства – телефонуйте за номерами:

-поліція - 102;

-«гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

-Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

-Безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

-Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111.

Вознесенське районне управління поліції