Спасатели Вознесенского и Врадиевского районов обучали детей и педагогов действиям в случае пожара

Категория: Вознесенский район / Врадиевский район
20 січня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області здійснили профілактичну роботу в навчальних закладах Вознесенського та Врадіївського районів області.

Так, інспектори Вознесенського міськрайонного відділу провели протипожежний інструктаж для педагогічного колективу Вознесенської загальноосвітньої школи №5.

«У разі пожежі намагайтеся не панікувати та вжити першочергові заходи з мінімізації наслідків.

Вогнегасник є одним з ефективних засобів пожежогасіння, за його допомогою можна зменшити площу горіння та затримати розповсюдження вогню.

Також слід пам'ятати про евакуацію людей із приміщення та сповіщення за номером «101» - обов’язкові дії у разі пожежі, про які має подбати адміністрація та персонал закладу» - зазначали представники ДСНС.

Під час бесіди всім присутнім продемонстровано роботу вогнегасників.

У свою чергу, рятувальники 13 державної пожежно-рятувальної частини також спілкувались з учнями Врадіївської районної гімназії щодо дій у разі пожежі.

Фахівці ДСНС продемонстрували школярам засоби захисту органів дихання дихальний апарат на стисненому повітрі з лицьовою маскою й пояснили, що без цих двох елементів спорядження пожежного-рятувальника робота у задимленому приміщенні не можлива.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.