Тривають роботи з розчищення доріг в області - Віталій Кім
Роботи велись по М-13, Н-11 в районах населених пунктів м. Первомайськ, смт Доманівка, смт Врадіївка, м. Вознесенськ, м. Н.Буг, смт Казанка. Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
У Врадіївській громаді поліцейські розповідали населенню як протидіяти шахраям
Спілкуючись із мешканцями Врадіївської громади, поліцейські відділення № 2 Первомайського райвідділу навчали розпізнавати в незнайомцях шахраїв та протидіяти їхнім злочинним схемам. Також роздавали громадянам інформаційні листівки, у яких міститься інформація щодо найпоширеніших шахрайських схем та
Відбулися поєдинки чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд
4 листопада відбулися поєдинки чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (U-11) та (U-15) між командами «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ та Арбузинська ДЮСШ.
Нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Мельничука Василя Миколайовича
Указом Президента України від 21 червня 2023 року під номером 345 НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ " ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ ( посмертно) старшого солдата, бойового медика - МЕЛЬНИЧУКА ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА ( загинув при виконанні бойового завдання 26.03.2023 року).
У Врадіївській громаді дільничний офіцер поліції проводив розʼяснювальну роботу з населенням як не потрапити до рук зловмисників
Які афери нині найпоширеніші та як не стати жертвою шахрайств мешканцям Врадіївської громади розповідав дільничний офіцер поліції відділення № 2 Первомайського райвідділу Максим Поліщук.
Вручення нагороди матері загиблого захисника України
Наказом Міністра оборони України №1143 від 29.11.2022р., військовослужбовця ЗСУ, майора – СОКОЛОВА Олександра Сергійовича нагороджено медаллю «15 років сумлінної служби».
Відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд
21 жовтня 2023 року відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н. (U-13) між командами «ДЮСШ» Доманівка - «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ.
У Врадіївській громаді поліцейські навчали місцевих мешканців як не стати жертвою злочину
Щоб уберегти громадян від втрати коштів співробітники відділення поліції № 2 Первомайського районного відділу проводили розʼяснювальну роботу з населенням Врадіївської громади та пояснюють як протидіяти розповсюдженим видам шахрайств.
На Первомайщині поліцейські розшукали батьків 10-річного хлопчика, який загубився
Залишивши домівку, дитина пройшла майже десять кілометрів. Поліцейські оперативно розшукали батьків та повернули їм сина.
Тепла зустріч з представниками благодійних фондів Stichting Caritas та Ukraine - Holland і "Джерело Добра Всесильне"
12 жовтня 2023 року до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Врадіївської селищної ради завітали гості з Голландії та Одеси.