Гуманітарна допомога від Благодійного фонду "Джерело добра всесильне"
На початку 2023 року було продовжено співпрацю директора ЦНСП Цибульського В.М. з благодійною організацією «Благодійний фонд «Джерело добра всесильне».
З солокими дарунками та новорічним привітанням до Центру надання соціальних послуг завітала Християнська місія «Благовісник»
10 січня 2023 року, на запрошення директора Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради Цибульського В.М., відбулося новорічне та Різдвяне привітання підопічних та працівників відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання представниками Християнська
До уваги водіїв селища Врадіївка
Відповідно до рішення виконавчого комітету Врадіївської селищної ради №11 від 28.09.2021 року «Про внесення змін в організацію дорожнього руху транспортних засобів по вул.Леонова в смт Врадіївка» впроваджуються відповідні обмеження.
Обірвалося життя нашого земляка, захисника України - Вітковського Сергія Дмитровича
І знову чорна сумна звістка надійшла до Врадіївської громади. Обірвалося життя нашого земляка, захисника України - Вітковського Сергія Дмитровича.
Товариство Червоного хреста повідомляє про початок видачі гуманітарної допомоги данній категорії громадян з 03.01.2023 року
ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ ТА ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ ДОКУМЕНТ ПРО НАЯВНІСТЬ ІНВАЛІДНОСТІ! Допомога надається за адресою смт. Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 118, з 9:00 години до 16:00 години (обідня перерва з 12:00 до 13:00 годин).
У Врадіївській територіальній громаді також долучилися до хвилини мовчання
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих воїнів та мирних громадян, внаслідок збройної агресії росії, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Відбулося засідання XXV позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання
Вчора, 28 грудня 2022 року, під головуванням селищного голови Миколи Москаленка відбулося засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання.
Солодкі подаруночки від Святого Миколая чекають на діток військовослужбовців Врадіївської громади
Навіть у такий важкий час для нашої держави, маленькі діти з нетерпінням чекають дива, а Врадіївська селищна рада має можливість допомогти Чудотворцю й подарувати дітям зустріч з ним. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, а чудеса – реальні.
У Врадіївській громаді гостро постало питання щодо закриття відділень АТ «Державний ощадний банк України» та АТ «Райффайзен банк»
На сьогоднішній день у Врадіївській громаді гостро постало питання щодо закриття відділень АТ «Державний ощадний банк України» та АТ «Райффайзен банк», що призведе до великого навантаження лише на одне відділення АТ КБ «Приватбанк».
Колектив Врадіївської селищної ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті колеги - Білоус Марії Іванівни
Марія Іванівна була доброю людиною, привітною та щирою у спілкуванні з оточуючими. Нехай світлий спомин про покійну назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав її, любив та шанував.