Вберегти від шахраїв – у Врадіївській громаді поліцейські продовжують розповідати населенню як не дати ошукати себе зловмисникам

Категорія: Врадиевка | 22-12-2023

Дільничний офіцер поліції відділення № 2 Первомайського районного відділу Максим Поліщук ділився корисними порадами та важливою інформацією про те, як діяти коли злочинці намагаються заволодіти грошима. Мешканцям громади офіцер поліції роздавав інформаційні листівки з правилами безпеки, яких слід дотримуватись, аби не стати жертвою аферистів.

Правоохоронець розповів громадянам про найпоширеніші схеми шахрайств: дзвінки нібито від представників банку, «ваш родич у біді», продаж дешевих товарів через інтернет, соціальні виплати під час війни. Та зауважив, щоб не стати жертвою аферистів потрібно дотримуватись наступних порад:

- нікому не повідомляти дані свої банківських карток, навіть у випадку, якщо співрозмовник представляється працівником банківської установи;

- не диктувати коди з повідомлення, що надійшло з невідомого номеру або навіть банку;

- не переходити за посиланням, які обіцяють нарахування соціальних виплат;

- не оплачувати товари у неперевірених продавців в інтернет-магазинах, а обирати післяплату.

Шановні громадяни, щоб не потрапити в пастку шахраїв, будьте уважними. Якщо вас ошукали - одразу повідомляйте на спецлінію 102 або зверніться до найближчого територіального відділення поліції.

Первомайський районний відділ поліції