3 січня в актовій залі Врадіївської селищної ради відбулася конференція по підведенню спортивних підсумків 2023 року

Категорія: Врадиевка | 05-01-2024

Секретар селищної ради Віталій Ростов від імені депутатського корпусу вручив сертифікати про присудження стипендій чемпіону області зі змішаних єдиноборств Роману Римбалюку та Владиславу Цуркану. Члену збірної області з кіокушинкай карате Аркадію Барбі. Важкоатлетичним збірникам Максиму Болгарину та Дмитру Бурі.

Грамотами та подяками селищної ради відзначені вихованці секції кіокушинкай карате, волейболу, представники депутатського корпусу селищної ради.

Завідувач сектору молоді та спорту Р. Бондаренко прозвітував про стан аматорського спорту, підсумки проекту «Активні парки – локації здорової України», про спортивну інфраструктуру та на що були витрачені виділені кошти. Проінформував присутніх про результати спортивних баталій та підкорення спортивних вершин нашими юними спортсменами на чолі з їх наставниками. Футболістами команди «Сокіл» , ДЮСШ, аматорською командою. Волейболістами та важкоатлетами. Каратистами та представниками змішаних єдиноборств.

Пам’ятними нагородами за вклад у розвиток аматорського спорту відзначені посадові особи ОМС Ганна Ханагян, Тетяна Касьянчук, Валентина Бабець, Ольга Степанова, Катерина Клименко.

За розбудову спортивної інфраструктури Іван Мельник. За підкорення футбольних вершин футболісти команди «Сокіл» Остап Аланджій, Іван Шліхар, Владислав Литвинець та Вадим Шліхар.