29 та ніч на 30 квітня виявились напруженими для миколаївських рятувальників

Категорія: Врадиевка / Веснянська отг | 30-04-2024
29 та ніч на 30 квітня виявились “спекотними” для миколаївських рятувальників — за добу виникло 9 пожеж, 2 дорожньо-транспортні пригоди, один раз підрозділ ДСНС залучався для надання допомоги медикам у транспортуванні хворої, ще один раз рятувальники виїжджали на повідомлення про замінування одного з об'єктів в місті.

З пожеж, окремої уваги заслуговує епізод який стався вдень у с. Надбузьке Миколаївського району. Тут через коротке замкнення електропроводки виникла пожежа на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку. Утворилось щільне задимлення та чотирьом мешканцям будинку довелось евакуйовуватись із власних осель. На щастя, обійшлось без постраждалих, пожежу вдалось швидко приборкати на незначній площі.

З цієї ж причини в смт Врадіївка Первомайського району загорілось перекриття господарчої споруди на території приватного домоволодіння. Рятувальникам, які працювали на місці, вдалось врятувати 7 голів свиней.

В дорожньо-транспортних пригодах вчора постраждало двоє людей. Одного з постраждалих деблокували рятувальники.

Загалом на ліквідацію пожеж та надзвичайних подій від ДСНС залучались близько 60 рятувальників, 15 спецавтомобілів. Допомагали у гасінні вогнеборці місцевої пожежної охорони “Бузьке”, доставлення води забезпечували місцеві підприємці.