У Врадіївській громаді поліцейські провели профілактичну роботу з місцевими мешканцями

Категорія: Врадиевка | 07-05-2024

Домашнє насильство одне із найбільш гострих проблем суспільства. Його прояви зустрічаються у різних сферах життя. Агресія породжує страх та біль, обмежує свободи та права громадян. Щоб навчити громадян розпізнавати прояви насильства, дільничні офіцери поліції відділення № 2 Первомайського райвідділу проводили профілактичні заходи щодо протидії цього ганебного явища.

Спілкуючись із мешканцями громади, правоохоронці розповідали про види домашнього насильства, а саме: фізичне, психологічне, економічне та сексуальне.

Також роздавали громадянам буклети у яких міститься детальне роз’яснення дій у разі вчинення домашнього насильства та до яких органів і установ можна звернутися по допомогу.

Поліцейські зауважили, що ніяке насильство не може бути виправдане, важливо не терпіти знущання. Своєчасне звернення - це перший крок до повноцінного та радісного життя, на яке заслуговує кожна людина. За вчинення насильства у будь-яких його формах і проявах законом передбачена адміністративна відповідальність, а за систематичні знущання - кримінальна.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або його свідком, слід пам’ятати, що замовчування такого факту відносно вас або ваших близьких не призведе до покращення ситуації. Звертайтеся до найближчого територіального відділення поліції або зателефонуйте на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції