У Врадіївській та Кривоозерській громадах поліцейські навчали школярів як уникнути небезпечних ситуацій на дорозі

Категорія: Врадиевка / Кривое Озеро | 19-05-2024

У рамках тижня безпеки дорожнього руху поліцейські відділень поліції № 2 та № 3 Первомайського райвідділу проводили бесіди з дітьми на знання дорожніх знаків, правил для пішоходів та розповідали як безпечно дістатись до школи і додому.

Аби максимально запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму, поліцейські завітали до учнів Врадіївського та Мазурівського ліцеїв. Інспектори поліції говорили з дітьми про правила дорожнього руху, розбирали різні ситуації, які можуть виникнути на дорогах.


Щоб поліпшити обізнаність дітей про безпечну поведінку на вулицях і дорогах, нагадали правила для пішоходів:

- йти тротуаром потрібно якомога далі від проїзної частини;

- перед тим, як перейти вулицю, зупиніться, подивитися наліво і направо;

- починайте йти тільки тоді, коли зелене світло світлофора загорілось, а транспортні засоби зупинились, щоб пропустити пішоходів;

- переходьте дорогу в безпечних місцях – на світлофорі або на переході, позначеному «зеброю»;

- у темну пору доби подбайте, щоб на вашому одязі були світловідбиваючі елементи;

- якщо ви полюбляєте кататись на велосипеді, знайте, що, поки вам не виповняться 14 років, ви маєте рухатись тільки по тротуарах і пішохідних доріжках, а діти до 7 років ще й виключно під наглядом дорослих.

Завжди будьте уважними на дорозі та не відволікайтесь на ґаджети. Правохоронці зауважили, що найдорожчий скарб людини – це життя і здоров’я, тому всім обов’язково треба дотримуватися правил дорожнього руху.

Первомайський районний відділ поліції