Формування навичок безпечної поведінки: на Первомайщині поліцейські навчали школярів мінній обізнаності

Категорія: Врадиевка | 30-05-2024

Напередодні літніх канікул до учнів ліцею Врадіївської громади завітали інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення № 2 Первомайського райвідділу та провели з дітьми лекцію про загрозу вибухонебезпечних предметів.

Уникнути травмуванням та загибелі дітей під час відпочинку, навчити їх правилам дотримання мінної безпеки – було метою заходу.

Поліцейські розповіли ліцеїстам як діяти у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Використовуючи інформаційні буклети, показали дітям як виглядають різні види вибухівки та пояснили яку небезпеку вони несуть. Акцентували увагу, що ні в якому разі не можна небезпечну знахідку брати до рук, переносити, робити з нею інші небезпечні маніпуляції. А натомість потрібно відразу відійти подалі від неї та негайно повідомити дорослих чи зателефонувати до поліції за номер 102 або рятувальникам – 101.

Наприкінці заходу інспектори закликали дітей бути уважними і обережними, аби не наразити себе на небезпеку. Та нагадали, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації вони завжди можуть зателефонувати до поліції.

Первомайський районний відділ поліції