У Врадiïвці відбувся великий ювілейний концерт вихованців місцевої музичної школи

Категорія: Врадиевка | 04-06-2024

55років для людини - це ціле життя.
55 років для всесвіту - це непомітний мить.
55 років школи - це лише початок творчого шляху.
Це період підведення певних підсумків, звершень.
Це результат злагодженої, послідовної роботи всього навчального закладу.
55 років – це вже історія.


Історія – це дорога. У кожного начебто своя, але спільна для людей, об’єднаних єдиною справою- музичним мистецтвом.

30 травня відбувся Ювілейний концерт за участю учнів та викладачів Врадіївської дитячої музичної школи.

З нагоди святкування 55-річного ювілею усіх присутніх привітали заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА БОЙЧЕНКО ВІТАЛІЙ БОРИСОВИЧ, директор Миколаївського обласного методичного кабінету закладів спеціалізованої мистецької освіти КАТРИЧ ОЛЕНА ПАВЛІВНА, селищний голова МОСКАЛЕНКО МИКОЛА ЛЕОНІДОВИЧ.

З привітаннями до колективу музичної школи звернувся начальник відділу культури, мистецтва та туризму НЕСТЕРЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.

Від депутата Врадіївської селищної ради ЦИБУЛЬСЬКОГО ВАЛЕР’ЯНА МИКОЛАЙОВИЧА , за сприяння Благодійного фонду ,, ДЖЕРЕЛО ДОБРА ВСЕСИЛЬНЕ", школа отримала два телевізора.

Після теплих слів привітання, відбувся святковий концерт.

Виконавська майстерність, розмаїття яскравих образів, натхнення та емоційне піднесення — все це створило особливу атмосферу концерту, який тривав майже дві години та пройшов на одному подиху.

Дуже вдячна нашим учням за творчість та майстерність!

Велика подяка моїм колегам — викладачам школи. Це професіонали з великої літери, а батькам — за підтримку та розуміння важливості естетичного виховання. Впевнена, що вони щасливі від того, що завдяки мистецтву їхні діти є яскравими, талановитими та розвиненими.

Бажаю нашій школі творчого довголіття, продовжувати тримати високу планку учбових досягнень та яскравих перспектив на багато років!