Захиститись від маніпуляцій шахраїв: поліцейський офіцер Врадіївської громади навчав місцевих мешканців як не потрапити у пастку зловмисників

Категорія: Врадиевка | 02-07-2024

З метою попередження шахрайських дій поліцейський офіцер Врадіївської громади Олег Слєпов проводив профілактичну роботу з мешканцями сіл Покровське, Филимонівка та Великовеселе.

Поліцейський навчав місцевих мешканців як уберегтися від злочинних схем аферистів та зберегти свої заощадження. Для обізнаності населення офіцер громади роздавав буклети та листівки, в яких міститься інформація щодо найпоширеніших шахрайських схем, а також поради як убезпечити себе від протиправних дій. Також правоохоронець розмістив профілактичні постери в місцях скупчення громадян.

Офіцер громади зауважив, що найкращий спосіб захиститися від аферистів – це не вступати з ними в розмову під час дзвінків із незнайомих номерів та завжди припиняти комунікацію з невідомими особами. Здійснювати операції з продажу чи купівлі в інтернеті лише на перевірених сайтах, та не переходити за підозрілими посиланнями і не вводити дані своєї картки на підозрілих ресурсах.

Шановні громадяни, проявляйте обережність і уважність, дбайте про безпеку ваших збережень та попереджайте своїх літніх родичів про можливі схеми шахрайств. Не дозволяйте зловмисникам збагатитися за ваш рахунок.

Якщо ви все таки стали жертвою шахраїв, необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій та негайно звернутись до найближчого територіального відділення поліції або зателефонувати на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції