Регіональний проєкт «Інтенсифікація міжвідомчої співпраці на шляху до інклюзії в Миколаївській області»

Категорія: Врадиевка | 07-09-2021

Із вересня 2021 р. в рамках реалізації регіонального проєкту «Інтенсифікація міжвідомчої співпраці на шляху до інклюзії в Миколаївській області» розпочато професійну міжвідомчу взаємодію Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Миколаївського обласного центру зайнятості.

Професійна співпраця розпочалася з ознайомчого візиту Оборонько Дмитра Миколайовича, директора Миколаївського обласного центру зайнятості до обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти. У ході зустрічі Шуляр Василь Іванович, директор інституту представив партнерам освітнє середовище та облаштування навчальних кабінетів спеціалістів центру.

Наступним кроком програми візитів стало відвідування інклюзивно-ресурсного центру № 1 Миколаївської міської ради.

Окрім візитів проєктом передбачено проведення низки освітніх заходів, провідною метою яких є підвищення рівня організації та впровадження інклюзивної освіти на Миколаївщині.

Третього вересня відбулося перше навчання засобами Zoom для безробітних, в тому числі й клієнтів Врадіївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, які мають педагогічну освіту під час інформаційно-просвітницького семінару «Знайомтесь: актуальні професії для освітян у напрямі інклюзії», метою якого було ознайомлення шукачів роботи з особливостями професії асистента вчителя та асистента вихователя та перспективами працевлаштування.

Учасники онлайн-конференції з цікавістю ознайомились з перпективою створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсих центрів, адже це є реальною можливістю реалізувати себе на ринку праці.